Štěňata a mladí psi často onemocní autem kvůli pohybu, úzkosti a vzrušení. Mohou být omámení, stěžovat si, slintat, plakat a nakonec zvracet na zadním sedadle. Naštěstí, jak si zvyknou cestovat v autech, většina psů se z toho vyvine. Zde je několik metod a rad, které můžete použít k uklidnění podrážděného žaludku štěněte na počkání nebo ke zlepšení jeho zážitku z jízdy.

Co vede k pohybové nemoci u psů?

Podobně jako u autonemocnění pociťuje více dětí než dospělých, u mladších psů a štěňat je větší pravděpodobnost Psí kinetózy než u starších špičáků. Důvodem je neúplný vývoj ušních struktur souvisejících s rovnováhou štěňat. Zatímco mnoho psů bude, to neznamená, že všichni přerostou kinetózu.
Jakmile se jejich uši plně vyvinou, může si váš pes stále spojovat cestování se zvracením, pokud mu z prvních několika cest autem bude špatně. Pokud váš pes cestoval pouze autem, aby navštívil veterináře, protože stres může zhoršit pohybovou nemoc, může při cestování fyzicky onemocnět úzkostí.

Varovné příznaky pohybové nemoci psa

Ačkoli psi nevykazují nelichotivou zelenou barvu, kterou lidé dosahují, když jsou nemocní z pohybu, existují některé příznaky nemoci z cesty psa, které se můžete naučit rozpoznávat. Ty se skládají z:

1: Nečinnost, sedavost nebo neklid
2: Zívat
3: Kňučet
4: Nadměrné slinění
5: Zvracení
6: Fackování rtů nebo lízání rtů

Existují nějaké přírodní léčby kinetózy u psů?

Pro psy, kteří onemocní autem, bylo navrženo mnoho přírodních ošetření.

1-Aktualizujte okolí svého vozu.

Dejte svého psa na postroj a vhodný bezpečnostní pás pro jízdu. Chcete-li zmírnit jakékoli starosti, vezměte si s sebou oblíbenou deku nebo hračku. Kromě toho udržujte okna otevřená, aby se dostal na čerstvý vzduch a udržoval vozidlo v chladu. Váš mazlíček může zůstat klidnější, pokud je v autě ticho nebo pokud se hraje pouze uklidňující hudba (například klasická hudba).

2-před odjezdem Jezte méně jídel.

Chcete-li snížit zvracení, nedávejte svému psovi před cestou těžká jídla. Doporučuje se počkat dvanáct hodin před dlouhým vlakem, vozidlem nebo letem k jídlu. Používejte však lahve nebo misky odolné proti úniku, abyste svému psovi poskytli dostatek vody, abyste zůstali hydratovaní.

3-zázvor

Neoficiální výzkum naznačuje, že zázvor je účinný při léčbě zvracení a nevolnosti u psů. Neměl by být podáván psům, kteří mají známé problémy s krvácením, těm, kteří užívají antikoagulancia, nebo těm, kteří užívají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), proto se poraďte se svým veterinářem, než to zkusíte. nabízet…