Foto od Jasona Gardnera na Unsplash

Trávit kvalitní čas se svým psem jako majitelem domácího mazlíčka je zásadní pro vytvoření silného pouta se svým psem. Pokud hledáte jedinečné nápady, zážitky milující psy nebo zábavné aktivity pro svého chlupatého přítele, tento článek je pro vás. Během rušných časů budete trávit čas se svým psem a budete se cítit šťastní a uvolnění. Zde je sedm zábavných aktivit, které můžete se svým pejskem dělat 24/7, aby byly věci svěží a příjemné pro vás a vašeho mazlíčka.

Foto od Stephena Goldberga na Unsplash

Cvičení může pomoci posílit svaly a kosti a udržet vašeho psa šťastného. Proto je skvělý způsob, jak prozkoumat venku, jít na túru nebo procházku. Tímto způsobem váš pes najde příležitost protáhnout si nohy, což může také zlepšit jeho plíce a srdeční funkce. Pokud váš pes rád chodí do lesa, můžete do svého seznamu zahrnout také dobrodružství vhodná pro domácí mazlíčky.

Mějte však u sebe dostatek vody, pamlsků a sáčků na hovínka a pečlivě sledujte svého milovaného přítele.

Fantastickým způsobem, jak vybudovat dovednosti vašeho psa při řešení problémů, je pokusit se s ním hrát na schovávanou. Ale jak to funguje? Začněte tím, že váš pes zůstane v jedné místnosti a vy se schováte v jiné místnosti. Poté zavolejte svého mazlíčka, abyste věděli, zda vás může najít. Pokud tak učiní, dejte mu nesmírnou chválu a vážte si jeho dovedností.

Foto od Erda Estremera na Unsplash

Pokud chcete tuto hru posunout na náročnější úroveň, zkuste se schovat na obtížném místě a nechte svého pejska, aby vás našel. Hraním indoorových her ukazujete svému mazlíčkovi svou lásku, které rozumí.

Socializace je zásadní nejen pro lidi, ale i pro domácí zvířata. Domácí mazlíčci také rádi komunikují s jinými zvířaty. Nastavení data hraní s mazlíčkem vašeho přítele je skvělý způsob, jak to zajistit. Můžete se setkat v psím parku a dohlížet na své domácí mazlíčky. Můžete jim také dát spoustu hraček a pamlsků, aby byli šťastní a nechali je bavit se.

Foto od Alvan Nee na Unsplash

Vy a váš mazlíček můžete vyzkoušet několik sportovních aktivit, například frisbee, dock potápění, a flyball. Toto je fenomenální způsob, jak zpochybnit fyzické schopnosti vašeho mazlíčka. Každý sport má jedinečné výzvy; prozkoumejte a najděte ten, který vyhovuje dovednostem a zájmům vašeho psa.

Kromě toho trénink vašeho mazlíčka na nové sporty také vybuduje důvěru a posílí vaše pouto s ním.

Foto od Andrea Lightfoot na Unsplash

Naučit svého psa základním povelům a trikům je skvělý způsob, jak s ním komunikovat. Jednoduché příkazy poslušnosti, jako je sit, down, stay, no, and come, pomohou vašemu psovi dobře se chovat.

Foto od freestocks na Unsplash

Kromě toho skvělé věci, jako je otevírání a zavírání dveří, plácnutí, objímání, třesení rukou a dokonce i aportování míče, způsobí, že váš mazlíček bude psychicky i fyzicky ostrý. Pokud nevíte, jak je naučit svého psa, přihlaste se do kurzu, Sledujte výuková videa nebo si o tom přečtěte blogy.

Jako milovník domácích mazlíčků byste pravděpodobně sledovali filmy nebo pořady s tematikou domácích mazlíčků. Vezměte svého psa s sebou, posaďte se na pohovku, připravte si věci a zbytek dne nechte být váš. Na internetu je k dispozici mnoho typů filmů a televizních pořadů pro domácí mazlíčky.

Foto od Ayla Verschueren na Unsplash

Jako milovník domácích mazlíčků byste pravděpodobně sledovali filmy nebo pořady s tematikou domácích mazlíčků. Vezměte svého psa s sebou, posaďte se na pohovku, připravte si věci a zbytek dne nechte být váš. Na internetu je k dispozici mnoho typů filmů a televizních pořadů pro domácí mazlíčky.

Koupání vašeho psa je vynikající způsob, jak udržet vašeho mazlíčka zdravého, čistého a energického. To je také zábavná aktivita pro vás oba! Shromážděte následující dodavatele: šampon pro domácí mazlíčky, ručníky, kombo a další nástroje a postupujte obecné kroky aby se zabránilo nejednoznačnosti.

Foto od benjamin lehman na Unsplash

Stejně tak stříhejte svému psovi nehty, čistěte si zuby a starejte se o sebe. Můžete dokonce vzít svého psa k ošetřovateli. Tímto způsobem vás váš mazlíček bude bezpodmínečně milovat a neustále vám bude připomínat radost z jednoduchých věcí.

Je to důvod, proč nikdy nebudete mít nudný den, pokud máte psa. Vždy si užijete čas strávený se svým malým společníkem. Tyto zábavné aktivity můžete vyzkoušet se svým mazlíčkem, což bude přínosem pro vás oba. Tyto činnosti mohou pomoci posílit pouto člověk-zvíře a zlepšit celkovou pohodu. Stručně řečeno, abyste viděli pozitivní dopad na váš život, měli byste tyto činnosti vyzkoušet.